כמה זמן נמשך האימון העסקי?

האימון נמשך בדרך כלל בין 4 חודשים לחצי שנה ומתבצע, באמצעות שימוש בשאילת שאלות, הקשבה, אחריות אישית ולמידה. האימון הוא אינטראקטיבי והמאמן והלקוח הנם שותפים לתהליך.בסוף התהליך המתאמן לא רק שישיג את התוצאות שהגדיר לעצמו בתהליך, אלא יהיו לו גם את הטכניקות ו"ארגז הכלים" להפיק תוצאות חדשות בעסק ובתחומיי חייו האחרים.

אילו כלים מקנה אימון כלכלי למשפחות?

האימון הכלכלי יכול לעזור למשפחות לנהל חיים כלכליים בריאים ומאוזנים, אשר יאפשרו לכל משפחה לממש את שאיפותיה. האימון מתבצע בשיתוף פעולה הדוק איתכם. אני אציג בפניכם את האפשרויות השונות להתמודדות עם המצב, ואתם תחליטו באילו דרכים ללכת ובאילו צעדים לנקוט על פי הצרכים, היכולות והאפשרויות העומדות בפניכם. בסיום התהליך תאמצו מיומנויות להתנהלות כלכלית נכונה שהן כלי חיוני להתנהלות המשפחה.

האם האימון העסקי מתאים להקמת עסק חדש?

בהחלט כן. אני מלווה עסקים חדשים בתחילת דרכם ובוחן יחד אתכם מה הן התכונות הנדרשות מבעל העסק, מהי הגדרת העסק, מטרותיו והחזון שלו וכן, הכנת תכנית מסודרת שתסייע לעסק בשלבי הקמתו.

עבור מי מיועד האימון העסקי?

האימון העסקי שאני מעביר מיועד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר מבקשים לקבל כלים אשר יאפשרו להם לנהל בצורה טובה יותר את העסק.

מדוע כדאי לי להשתתף באימון העסקי?

האימון העסקי יעלה את רמת הביטחון העצמי בעצמך ובעסק עצמו, יעזור בהגדרת המטרות ובבניה של תכנית עסקית, ישפר את אופן ההתנהלות, יציב יעדים ויישם אותם וכן, יעזור לכם ללמוד כיצד לשמור על איכות חיים בשילוב ניהול העסק.